Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Aptos

Yüz germe uygulaması için agresif ve ciddi invaziv cerrahi ile geçmiş yılların birikmiş deneyimleri ameliyatlar sonucu ortaya çıkan komplikasyonları yumuşak pitotik dokuları daha az hacimde ve daha az Radikal çapta kaldırmanın nasıl mümkün olacağı sorusunu bulmaya yöneltmiştir. Rus general ve 1990’ların sonunda pratik yüz dokularının kaldırmak için de kendini ameliyat dikiş ipliğinin kullanmaya başladı bu orijinal an tiptoes süt ürünün aptos varyasyonları planlanmış bir yörünge boyunca dişli ipliklerin yerleştirilmesini içerir dişler daha sonra cildi kaldırmak için çekilir sıkıca çekilip cildi kaldıran yumuşak dokuları dişlerin sokulması prosedürü ilerletir. Sonuç olarak yüz yeniden tanımlanır. Hacım geri yüklenir ve yaşlanmanın etkileri önemli ölçüde azalır dişler hemen bilemez hem de emilebilir olabilir. Emilebilir iplikler doğal olarak çözüldükçe cilt daha uzun ömürlü bir sonuç veren daha fazla kolajen ve elastin üretmeye başlar.  Dişler deride kesiksiz olarak yerleştirilir. Böylece Prosedür tamamen görevlidir. iyi baskı kaldırıcıları bir dizi farklı olan tedavi etmek için yatay ve dikey alın kırışıklıkları ile Kaş ve dış Kaş Bölgesi’nin kaldırmaya sarkmış yanakları geri getirmeye kadar kullanılabilir ayrıca ağız çevresindeki çizgileri düzleştirebiliriz ve alt çene altında sarkan cildi sıkılaştırır bilir, çeşitli kısımlarını kaldırabilir ve gençleştirilir sonuçlar işlemler hemen sonra belirgindir ve İplik bileşimine bağlı olarak bir buçuk ila 5 yıl sürebilir ve giriş noktasında sabitlenir ve kesilir cildi gençleştirme ve pitotik deri kaldırmak için kullanılan iplikler cilt dokusunda ve tonunda genel bir iyileşme sağlamak için kullanılırlar dermis içine yerleştirilmiş monofilament ipliklerdir. Genellikle yaklaşık 10 ile 120 iplik bir defada takılır bu düz Ve pürüzsüz iplikler 25g 31g iğnesi cilde yerleştirilir bu iplikler cildi elastik olarak kaldırma lyi hedefleyen yayli ipliklerdir. Bu iplikler yumuşak dokuları kaldırabilir ve düzeltebilir ve aynı zamanda kasları birlikte gelerek uzatabilir bu tür yayların kaldırma yetkisi iplik etrafına biriken lifli doku ile desteklenir sayısı tedavi edilene bağlı olarak değişebilir.

Kısa iyileşme süresi uzun süreli etki dolgu maddeleri lazerle peelingler ve Liposuction gibi diğer estetik prosedürler ile kombine Olma imkânı mevcuttur.

Ayrıca yüz germe ameliyatı geçirmiş ve tekrar cildi ikinci bir cerrahi işlem için hazır olmayan bir hastada ameliyat sonrası iyi bir etki için kullanılabilir.