Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
JuvaPen (Botox Kalemi)

JuvaPen (Botox Kalemi)

Juvapen milimetrik dozaj sağlayan kablosuz bir cihazdır. Aşırı doz ve hatalı uygulama riskini ortadan kaldırır. Doktorun enjeksiyon kontrolü yapmadan sadece uygulama alanına odaklanmasını sağlar. Maske yüz, şeytan kaşlar ve gülüş bozuklukları oluşma riski en aza indirilir.

Manuel enjeksiyona kıyasla morarma ve şişme ihtimalini minimuma indirir. Ayrıca deriye sabit basınçla enjeksiyon yapıldığı için acı hissini minimuma indirir.

JuvaPen'in normal enjeksiyondan farkı nedir?

Milimetrik doz ayarı sağlar. Aşırı doz ya da asimetri riskini ortadan kaldırır. Daha az morarma ve şişme riski vardır.

Herkes bu cihaz ile kendine uygulama yapabilir mi?

Sadece alanında uzman doktorlar tarafından uygulama yapılmalıdır.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.