Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Migren Botoxu

Migren Botoxu

Migren kişilerin günlük yaşantısını oldukça olumsuz etkileyen rahatsızlıklardan birisidir. Genellikle yoğun baş ağrıları şeklinde kendini gösterir, ağrının başladığı nokta kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Uzun süreli yaşanan ve tedavi edilmeyen migren atakları ilerleyen dönemde farklı rahatsızlıkların oluşmasına da sebebiyet vermektedir. En etkili tedavi yöntemlerinden birisi botoks uygulamasıdır. Uygulama yapılacak bölge kişinin ağrı yaşadığı bölgelere göre değişiklik gösterir. Ortalama 4-6 ay arasında tekrar gerektirir.

Hangi aşamada migren botoxunu yaptırmalıyım?

Migren ağrıları çok şiddetli olduğu için kişilerin günlük yaşantısını olumsuz etkiler. Bu nedenle migren şikayeti olan herkes migren botoxu yaptırabilir.

Düzenli yaptırmam gerekir mi?

Ağrıların tekrar etmemesi için düzenli yapılması daha sağlıklıdır.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023