Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Tüm Üst Yüz Botoxu

Tüm Üst Yüz Botoxu

Tüm üst yüz botoksuyla yorgun, mutsuz, üzgün gibi olumsuz yüz ifadeleri değişir, genç ve dinç bir yüz ifadesine sahip olunur. Kasların kasılmasıyla hareket eden cildin oluşturduğu kırışıklık ve yüzeysel çizgiler giderilir. Yüz bölgesinde alın, göz çevresi, iki kaş arası, burun üst yan duvarları, dudak çizgilerine botoks uygulaması yapılmaktadır. 4 ile 6 ay arasında tekrar yapılması önerilir.

Mimiksiz bir görüntüye sebep olur mu?

Doğru yapılan uygulamalarda mimikler kullanılabilirken derin kırışıklık görüntüsü ortadan kaldırılır.

Göz kapağı-kaş düşüklüğünde tek başına yeterli olur mu?

Düşük göz kapağı ve kaşlarda büyük oranda iyileşme sağlarken deri fazlalığına bağlı sarkmalarda tek başına yeterli gelmeyebilir.

Dolgu yerine botox tercih edilebilir mi?

Botox dolgu gibi cilde hacim kazandırmayacağı için dolgunun yerine tercih edilemez.

Botox yılan zehiri midir?

Hayır. Clostridium botulinum isimli bir bakteriden elde edilen bir toksindir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.