Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Yarım Üst Yüz Botoxu

Yarım Üst Yüz Botoxu

Yarım üst yüz botoks, tüm yüz botoksun aksine sadece yüzün sadece gerekli görülen bölgelerine uygulanmasıdır. Botoks işlemin kalıcılık süresi kişiden kişiye değişmekle birlikte 4-6 aydır.

Kaş ortasındaki çizgi için tüm yüze mi botox yaptırılmalı?

Hayır. Sadece rahatsız olunan bölge için botox uygulaması yapılabilir.

Gebelik döneminde botox yaptırılabilir mi?

Botox işleminin gebelik sürecinde veya emzirme döneminde zararlı bir etkisinin olup olmadığı bilinmemektedir. Bu sebeple gebelik ve emzirme döneminde botox uygulamalarının yapılmaması önerilir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023