Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
BBL Hero (Broad Band Light)

BBL Hero (Broad Band Light)

Türkçede geniş bantlı ışık anlamına gelir. BBL HERO bbl teknolojisinin en gelişmiş halidir. Ağrısız ve acısız bir uygulamadır. İşlem kalıcılığı cilt problemine göre değişiklik gösterebilir. Tek seans yada birden fazla uygulama gerektirebilir. Seans sayısı detaylı konsültasyon sonunda belirlenir. FDA onaylı bir cihazdır.

Endikasyonları

  • Leke Tedavisi
  • Cilt Yenileme

Ağrılı bir işlem midir?

BBL Hero ağrısız-acısız bir uygulamadır.

Leke için her mevsimde uygulama yapılabilir mi?

Leke tedavisi esnasında önce koyulaşma sonra açılma yaşanacağı için özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde uygulanmalıdır.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023