Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
EMFACE

EMFACE

EMFACE, senkronize Radyofrekans ve HIFES enerjilerini eş zamanlı kullanan bir cihazdır.

Senkronize RF, dermisi ısıtır ve kollajen ve elastin fiber seviyelerini artırarak cildi yeniden şekillendirir ve pürüzsüzleştirir.

HIFES teknolojisi, seçici olarak yüz dokularının desteğini geri kazandırır ve yüzün yükselmesine olanak tanır. Kasların kasılmasıyla, kas yapısının yoğunluğunun ve kalitesinin artmasını sağlar.

Kimlere uygulanmaz?

Yüzde implant, scar izi ve et beni olanlara uygulama yapılması uygun değildir.

İşlem aralığı ve seans sayısı nedir?

İşlem aralığı 2 ile 14 gün olmalıdır. Ortalama 4 seans önerilmektedir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023