Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Alın Dolgusu

Alın Dolgusu

Alın dolgusu bu bölgede zamanla oluşan çöküntü ve deformasyonların giderilmesi, estetik açıdan şekillendirme sağlanması amacıyla uygulanır. Ortalama uygulama kalıcılığı 8-12 ay arasında değişmektedir. İşlem sonrasında kişi günlük yaşantısına dönebilir.

 

Alın dolgusu tehlikeli midir?

Alanında uzman doktorlar tarafından yapıldığı sürece tehlikeli değildir.

Kalıcı bir uygulama mıdır?

Yapılan tüm dolgu uygulamalarında hyaluronic acid içeren dolgular tercih edildiği için ortalama 8-12 kalıcılığı vardır. Hyaluronic acid tercih edilmesinin sebebi daha doğal ve güvenilir olmasıdır.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023