Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Boyun Dolgusu

Boyun Dolgusu

Boyun bölgesindeki kırışıklıkları gidermek için dolgu işlemine başvurulur. Bu işlem sarkmaların toparlanması sağlamaktadır. Böylelikle boyun ve gıdı bölgesinde yer alan problemler giderilmiş olur. Ortalama kalıcılık süresi 8 ile 12 ay arasındadır. İşlem sonrasında hemen günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

Boyun dolgusu boynu olduğundan kalın gösterir mi?

Hayır göstermez. Boyun bölgesinde akıllı dolgu olarak adlandırılan dolgular kullanıldığı için bölgedeki kolajen uyarımı desteklenir ve daha genç bir deri görünümü elde edilir.

Tek başına dolgu uygulaması yeterli midir?

Birçok uygulamada tek başına yeterli olduğu gibi bazı durumlarda cilt kalitesi artıcı uygulamalar ile desteklemek gerekebilir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.