Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Burun Dolgusu

Burun Dolgusu

Burun eğrilikleri, burun ucu düşüklükleri, burundaki asimetrilerini ameliyat gerektirmeden düzeltmek için burun dolgusu kullanılabilir. Ameliyatsız burun estetiği olarak da bilinen burun dolgusu, cerrahi müdahale yapılmadan gerçekleştirilen burun şekli değişikliklerini ifade eder. İşlem sonrası kişi günlük hayatına dönebilir. 8 ile 12 ay arasında kalıcılığı vardır.

Dr. Ali Şahan'ın Burun Dolgusu ile ilgili PubMed makalesine ulaşmak için tıklayınız.

Dolgudan sonra burun büyür mü?

Hayır büyümez. Dolgu ile yalancı bir burun ucu yapıldığı için daha da ince bir görünüm elde edilir.

Burun dolgusundan sonra ameliyat olunabilir mi?

Kişi düzenli olarak dolgu uygulaması yaptırmak istemez ve ameliyat olmak isterse burun dolgusu herhangi bir engel teşkil etmez.

Kemikli görüntüyü ortadan kaldırır mı?

Birçok uygulamada kemikli görüntüyü ortadan kaldırabildiği gibi bazı burunlarda sadece görüntüyü yumuşatmak daha estetik görünebilir.

Nefes alma problemini ortadan kaldırır mı?

Burun ucunu kaldırdığı için bir miktar nefes almada rahatlama sağlar ancak medikal problemleri ortadan kaldırmaz.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.