Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Çene Dolgusu

Çene Dolgusu

Çene bölgesine yapılan dolgu uygulaması ile ileri yaşlarda oluşan deformasyonların giderilmesi, yapısal çene bozuklukları ve estetik kaygıların giderilmesi hedeflenir. 8-12 ay aralıklarla tekrar gerektirebilir.

Dr. Ali Şahan'ın Çene Dolgusu ile ilgili PubMed makalesine ulaşmak için tıklayınız.

Sarkmaya neden olur mu?

Hyaluronic acid içerikli ürünler kullanıldığı için dolgunun 8-12 ay aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dolgu doğru derinlik ve teknikle yapıldığında sarkmaya neden olmaz.

Yapay bir görüntüye sebep olur mu?

Doğru eller tarafından yapıldığında kişinin görüntüsü daha da doğallaşır.

Gıdı görüntüsünü saklar mı?

Çene uzunluğu ve inceliği yetersiz olan kişilerde gıdı görüntüsü daha belirgin olacağı için bu bölgeleri iyileştirmek gıdı görüntüsünü azaltır ya da ortadan tamamen kaldırır.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023