Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Elmacık Dolgusu

Elmacık Dolgusu

Yüzün kaybettiği dolgunluğu kazandırmak amacıyla yapılan tekniklerden biridir. Elmacık kemiği kontürün keskin, ince ve altın oranına uygun halde yapılmasını sağlar. Kişi işlem sonrası günlük yaşantısına dönebilir.

Ön

Yüzün kaybettiği dolgunluğu kazandırmak amacıyla yapılan tekniklerden biridir. Ön elmacık hattı gözün hemen alt kısmındaki elmacık kemiği bölgesidir. Bu kemiğin kontürünün keskin, ince ve altın oranına uygun halde yapılmasını sağlanır. Kişi işlem sonrası günlük yaşantısına dönebilir.

Orta

Yüzün kaybettiği dolgunluğu kazandırmak amacıyla yapılan tekniklerden biridir. Arka elmacık hattı göz kenarının hemen altından başlayan elmacık kemiği bölgesidir. Bu kemiğin kontürünün keskin, ince ve altın oranına uygun halde yapılmasını sağlanır. Kişi işlem sonrası günlük yaşantısına dönebilir.

Arka

Yüzün kaybettiği dolgunluğu kazandırmak amacıyla yapılan tekniklerden biridir. Arka elmacık hattı saçlı derinin hemen yan kısmından başlayan elmacık kemiği bölgesidir. Bu kemiğin kontürünün keskin, ince ve altın oranına uygun halde yapılmasını sağlanır. Kişi işlem sonrası günlük yaşantısına dönebilir.

Yüzü şişirir mi?

Doğru derinlik ve teknikle yapıldığında yüzü olduğundan daha da ince gösterir.

Düzenli yapılan uygulamalar sarkmaya neden olur mu?

Hyaluronic acid içerikli ürünler kullanıldığı için dolgunun 8-12 ay aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dolgu doğru derinlik ve teknikle yapıldığında sarkmaya neden olmaz.

Yapay bir görüntüye sebep olur mu?

Doğru eller tarafından yapıldığında kişinin görüntüsü daha da doğallaşır.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.