Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Göz Altı Dolgusu (Işık Dolgusu)

Göz Altı Dolgusu (Işık Dolgusu)

Göz altı ışık dolgusu özellikle gözaltı morluk ve çukurundan rahatsızlık duyan kişiler için idealdir. İşlem sonrası şişlik, kızarıklık oluşmaz, kişi günlük hayatına devam edilebilir. Gözaltı Işık Dolgusu kalıcı bir tedavi değildir, etkisi 8 ile 12 ay arasında devam eder. Bu sürenin sonunda işlemin tekrarlanması gerekir.

Gözaltı morlukları için uygulanabilir mi?

Göz altı çukuru kişide gölge ve koyuluk görünümüne sebep olduğu için bu çukuru ortadan kaldırmak göz altındaki ışığın daha iyi yansımasını sağlar. Böylelikle koyu görüntü azalır ya da ortadan kalkar.

Göz altı torba görüntüsünü artırır mı?

Uygun teknik ve derinlikte yapılan uygulamalarda torba görüntüsünde büyük oranda azalma sağlanır.

İşlem sonrası hemen günlük yaşantıma dönebilir miyim?

Kişi aynı gün normal yaşantısına dönebilir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.