Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Göz Kapağı Dolgusu

Göz Kapağı Dolgusu

Göz kapakları ile ilgili yaşanılan en yaygın şikayetler arasında üst göz kapağındaki sarkmalar, içe göçük görünüm,göz kapağı deformitesi sayılabilir. Bu sorunların tedavisinde göz kapağı dolgusu etkili ve hızlı bir yöntemdir. Ortalama kalıcılık süresi 8-12 aydır.

Göz kapağında ağırlık hissi yaratır mı?

Hayır yaratmaz.

Kimler için uygundur?

Herhangi bir sağlık problemi bulunmayan kişilerde göz kapağının çukur görüntüsünü ortadan kaldırmak ya da göz kapağını şekillendirmek amacıyla uygulanabilir.

Görme problemine neden olur mu?

Alanında uzman doktorlar tarafından yapıldığı sürece herhangi bir probleme neden olmaz.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023