Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Jawline

Jawline

Jawline dolgu uygulamaları, çene hattının görünümünü iyileştirmek için kolayca uygulanabilen ve cerrahi olmayan bir işlemdir. Çene hattının asimetrik olduğunu veya çene hattında dalgalanmalar olduğunu düşünen daha estetik görünen bir çene hattına sahip olmak isteyenler için jawline dolgu tekniği etkili bir yöntemdir.

Yapay bir görüntüye sebep olur mu?

Doğru eller tarafından yapıldığında kişinin görüntüsü daha da doğallaşır.

Gıdı görüntüsünü saklar mı?

Çene kontürü yetersiz olan kişilerde gıdı görüntüsü daha belirgin olacağı için bu bölgeleri iyileştirmek gıdı görüntüsünü azaltır ya da ortadan tamamen kaldırılır.

Yüzü geniş gösterir mi?

Doğru teknikle uygulandığında yüzü olduğundan daha ince ve şekilli göstermeye yardımcı olur.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.