Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Kulak Önü Kırışıklığı

Kulak Önü Kırışıklığı

Zamana bağlı gelişen kulak önü kırışıklığı gibi cilt problemlerini dolgu ile minimuma indirmek mümkün. Ortalama işlem kalıcılığı 8-12 ay arasında değişmekle birlikte FDA onaylı dolgular tercih edilmektedir.

Kırışıklık tek seferde geçer mi?

Kırışıklığın derinliğine bağlı olarak tek seferde ya da bir kaç uygulama sonrasında iyileşme sağlanabilir. 

Tek başına dolgu uygulaması yeterli olur mu?

Bazı durumlarda tek başına yeterli olurken bazı hastalarda cilt kalitesi arttırıcı uygulamalarla desteklemek gerekebilir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.