Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Labiomental

Labiomental

Çin bıyığı, alt dudak ile çenenin geçiş sınırıdır. Dolgu işlemlerinin kalıcılık süresi ortalama 8-12 aydır. Ucu künt kanüller kullanılarak uygulama yapıldığı için ağrı ve acı en aza indirilir, konforlu bir uygulama sağlanır. Uygulama yapılacak bölgeye göre enjektör sayısı değişiklik gösterebilir. Kaç enjektöre ihtiyacınız olduğunu birebir doktor bey görüp kadar verebilir. Bölgesel incelme vücudun, karın, sırt, göğüs, kol ve bacaklardaki yağlara müdahale edilir. Bu bölgelere yapılan incelme uygulamaları çok daha zayıf, sağlıklı ve gençleşmiş bir görünüşe kavuşmanızı sağlayacaktır.

Vanquish Me Günümüzde gelişen teknoloji ile bu problemi artık acısız, hızlı ve en önemlisi temassız çözebilmek mümkün olabilmektedir. Bunu sağlayan ise vanquish me uygulamasıdır. Temassız estetik olarak da adlandırılan vanquish me vücut yağlarını hiçbir temas olmadan ve ameliyatsız yok edebilmektedir. Vücutta göbek, bel, basen veya bacak gibi tüm fazla yağların olduğu bölgelere uygulanabilmektedir. Her bölge için özel başlığı bulunmaktadır. Başlığının yapısı sayesinde tüm göbeği tek seferde sarararak bütün bölgeye uygulama yapmasını sağlamaktadır. Kişinin daha fazla su içmesi ve yediklerine dikkat etmesi sonuçları daha da artırmakta ve korunmasını sağlamaktadır.Temassız estetik uygulaması haftada 1 olmak üzere 4 seans uygulanmaktadır.

Genetik faktörlerden gelen çene hattı derinliğinde dolgu uygulaması etkili midir?

Düzenli yapılan uygulamalarda bu görüntü büyük oranda ortadan kaldırılır.

Labiomental derinlik yüzde nasıl bir görünüme sebep olur?

Zamanla derinleşen labiomental çukur kişide daha yaşlı ve yorgun bir görünüme neden olur. Bu nedenle bu görüntüyü ortadan kaldırmak kişiye daha genç ve dinç bir görünüm katar.

Mimiklerde bozulmaya neden olur mu?

Hayır olmaz.

Yüzü olduğundan daha geniş gösterir mi?

Hayır göstermez. Zamanla oluşan derinliği azalttığı için daha doğal bir görünüm elde edilir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.