Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Şakak Dolgusu

Şakak Dolgusu

Şakak temporal bölgede yer alan hafif çukur bir bölgedir. Buradaki yağ dokusunun zaman içinde yok olması yüzü aşağı çekerek alın ve kaş bölgesinde sarkmalara ve çöküntülere sebep olmaktadır. Şakaklardaki çökmeyle birlikte kaş ve alın bölgesi gözle görülür bir şekilde daralır. 8 ile 12 ay arasında kalıcılığı vardır. İşlem sonrası günlük yaşantınıza rahatlıkla geri dönülebilir.

Yüzde genişlemeye sebep olur mu?

Yüzün zamanla kaybolan hatlarını tamamlamak amacıyla yapıldığı için genişlemeye neden olmaz.

Şakak çukuru kişide nasıl bir görüntüye sebep olur?

Gözler olduğundan daha düşük ve yorgun görünür. Bu nedenle bu bölgenin iyileştirilmesi kişide daha dinç ve genç bir görüntü oluşmasını sağlar.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.