Dr. Ali Sahan Klinik
Dr. Ali Şahan Online

Klarstellungstext zum Versand und zur Verarbeitung kommerzieller elektronischer Nachrichten

Ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade etmektedir. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla ya da İleti Yönetim Sistemi (“İYS”) üzerinden alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı İYS üzerinden her zaman reddedebilirsiniz.

Açık rızanız kapsamında, şirketimizin sunduğu ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin yürütülmesi ve en yüksek faydayı elde etmeniz için planlamalar yapılması, ürün ve hizmetlerimize yönelik size özel imkanların tarafınıza sunulması, tanıtım ve reklam faaliyetlerinin yürütülmesi gibi amaçlarla kişisel verilerinizi işleyebilmekteyiz. İş faaliyetlerinin yürütülmesi ve iş sözleşmesinin gerektirmesi halinde kişisel verileriniz yurtiçinde veya yurtdışındaki hizmet aldığımız üçüncü kişi firmalarla paylaşılabilmektedir.

İşbu metin, 6563 Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında Özel Dr. Ali ŞAHAN Polikliniği (Solaser Lazer Epilasyon Ltd. Şirketi) tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin hakkında genel/özel imkanların duyurulmasına, güncel gelişmelerden haberdar edilmesine, kutlama amaçlı iletiler gönderilmesine, sunum ve bülten gibi içeriklerin paylaşılmasına, tanıtım ve reklamının yapılması için tarafıma ilgili kanunlara uygun olarak ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilmesine, iletişim bilgilerimin, kimlik bilgilerimin, pazarlama bilgilerimin mal / hizmet satış ve reklam / kampanya / promosyon süreçlerinin yürütülmesi adına bu amaçlar ile alındığına ve tercih ettiğim kanalla tarafıma iletiler gönderileceğine, her zaman iletişim tercihlerimi değiştirebileceğime veya hiçbir gerekçe göstermeksizin tarafıma gelen iletilerde belirtilen işlemi reddederek iletişimi durdurabileceğime ve kanunlara uygun şekilde SMS/kısa mesaj, otomatik arama, telefonla arama, sosyal medya ile çevrimiçi reklam ağları, e-posta/mail ve diğer elektronik iletişim araçları-kanalları yoluyla tarafıma ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmesine ilişkin onayımı içermektedir.

Tarafıma gönderilecek ticari elektronik iletilere ilişkin yukarıdaki Aydınlatma ve Açık Rıza Metni’ni ve işbu metni okuduğumu ve anladığımı kabul ve beyan ediyorum. Bu kapsamda aşağıda tercih ettiğim kanallarla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine açık rıza ve onay veriyorum.

Dr. Ali Sahan Klinik

Folge uns auf Instagram

Dr. Ali Sahan Gesichtsstyling

Folge uns auf Instagram

Dr. Ali Sahan Haarklinik

Folge uns auf Instagram
©2022 Dr. Ali Şahan. Alle Rechte vorbehalten.

Diese Website wurde zu Informationszwecken erstellt und bietet keine Gesundheitsdienste an. Die Informationen auf der Website sollten in keiner Weise für die Diagnose und Behandlung von Patienten verwendet werden. Die gesamte Verantwortung, die sich aus der Nutzung des Inhalts dieser Website für Diagnose- und Behandlungszwecke ergibt, liegt beim Besucher. Es wird davon ausgegangen, dass die Besucher dieser Website diese Warnungen akzeptiert haben. Die verwendeten medizinischen Informationen, Diagnose- und Behandlungsgeräte ändern sich schnell. Eine Information, eine Methode oder ein Gerät kann innerhalb kürzester Zeit überholt sein. Darüber hinaus kann es in der Medizin verschiedene Techniken, Informationen und Anwendungen geben, um das gleiche Ergebnis zu erzielen. Der entscheidende Faktor bei der Diagnose und Behandlung ist die persönliche Erfahrung und Kompetenz des Arztes. Es ist möglich, unterschiedliche Meinungen zu ein und demselben Thema zu haben. Da die Informationen auf der Website nicht täglich aktualisiert werden können, sollte jede Information vom Besucher in Absprache mit seinem Arzt überprüft werden. Diese Website dient nicht zu Werbezwecken, sondern ausschließlich der Information der Besucher.

Datum der Aktualisierung 21.12.2023