Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Elf Eyes

Elf Eyes

Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden birisi olan Elf Eyes işleminde ip askılar yüzün hiçbir noktasına girmeden saçlı deri içerisine yapılan bir işlemdir. Ali Şahan’ın benzersiz tekniğiyle gözü ve kaşı şekillendiren aynı zamanda orta ve alt yüzü de toparlayan bir uygulamadır.

Elf Eyes işleminden sonra hastanın direkt olarak normal yaşantısına dönmesi bu işlemin kritik noktalarından birisidir. İp askı işleminin kalıcılığı ortalama 1 - 1,5 yıl arasındadır.

  • Elmacık kemiği çizgisi yükselir.
  • Göz açısı yükselir ve göz hafif badem şeklini alır.
  • Çene konturu düzelir.
  • Dudak köşesindeki alan yukarı kalkar.
  • Kaşı şekillendirir.
  • Düşük göz kapağı görüntüsünü ortadan kaldırır.

Dr. Ali Şahan'ın Elf Eyes ile ilgili PubMed makalesine ulaşmak için tıklayınız.

Eriyen ipler mi daha sağlıklı silikon ipler mi?

İp askı uygulamalarında genellikle vücutta çözülen pdo coglar tercih edilir. Bunun nedeni hem bölgedeki kolajen uyarımını desteklemek hem de düzenli yapılacak uygulamalarda vücutta yabancı madde birikimini engellemek.

Ağrılı bir işlem midir?

İşlem sırasında lokal anestezi verileceği için ağrı ya da acı hissedilmez.

Dolgu ve botox ile kombine edilir mi?

İşlem bütünlüğünü sağlamak için genelde bu kombinasyon tercih edilir.

Dolgu ve botox ile aynı anda uygulama yapılabilir mi?

Evet yapılabilir.

Yüzümde ipler görünür mü?

Alanında uzman doktorlar tarafından doğru derinlik ve teknikle uygulama yapıldığında böyle bir sorun yaşanmaz.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.