Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Salt Facial

 

Salt Facial, cilt yenileme terapisi, mikrodermabrazyon, hidro infüzyon, kimyasal-normal peeling, ablatif-Latif terapilerin hepsinin faydalarını tek bir cihazda birleştiren noninvaziv bir cilt yenileme sistemidir.

Üç aşamadan oluşan patentli yöntemir. Öncelikle cildi doğal deniz tuzu ile eksfoliye cilt tazeleme yaparak, cildin üst katlarındaki ölü deriyi temizleyerek bir sonraki adıma hazırlar. Sonra 3 MHz ultrasonla, nemlendirici, antioksidanlar ve serumların cildinize derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Son olarak yüksek yoğunluklu LED tedavisi ile cildi gençleştiren ek iyileşmeye imkan tanır. Bu adımlar acısız ve hızlı tek bir sistemle uygulanır. Günlük hayatı kısıtlayıcı sonuçlar olmadan tek bir seansta farkı hissederiz. Tahriş ve kızarıklık olmaksızın gelişmiş cilt yenileme sistemlerinin 1 üst seviyesidir.

 

Uygulama:

 

Cilt tazeleme, alüminyum alaşımlı başlığı sayesinde organik deniz tuzu kristalleri ideal çarpma açısı ile eşit derecede cildin üst katmanı olan stratum corneum u kaldırarak ölü hücrelerden temizler. Her cilt tipine uygun etkili ve güvenlidir. Fazla kızarıklık veya şişme yaratmadan en ideal şekilde cilt tazelenmesi hedeflenir. Günlük hayatı kısıtlayan sonuçları yoktur. Suda çözünebilen hiçbir kimyasal madde bulunmayan tescilli organik deniz tuzu formülasyonu ile sonuçlar tatmin edicidir. Cilde nemlendiriciler, serumlar ve antioksidanlar hazırlanır.

Ultrason modülü antioksidan ve serumların cildin 2 kat derinine 3 kat daha fazla nüfus etmesini sağlar. Multi dalga boylu fototerapi Led Light Emitting diyot modülü, 756 adet yüksek yoğunluklu led lambası, 4 farklı dalga boyu ve 3 adet panelden oluşan kombinasyonu ile kolajen üretimine yardımcı olarak, doku hasarını azaltır, kızarıklığı yok eder, renk tonuna eşitler. Böylelikle vasküler lezyonların görünümünü düzeltir ve sivilceleri tedavi eder. Makro rejuvenation fototerapi led modülü, tüm cilt tiplerinde daha profesyonel ve çok yönlü bir tedavi olanağı sağlar. Uygulama alanları, cilt tonu eşitsizliği, ince çizgiler ve kırışıklıklar, ciltteki güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, akne, geniş gözenekler, kolojen reformasyonu ve daha fazlasını ele alır.