Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online
Rus (Boyun) Botoxu

Rus (Boyun) Botoxu

Boynumuz bütün gün başımızın ağırlığını taşır ve bu da lenf ödeme dolayısıyla daha kalın bir boyun görünümüne neden olur. Bunu azaltmak için özel bir yöntemle hazırlanan botoks yüzeyel olarak birçok noktadan boyun dokusuna enjekte edilir. İşlem etkisini 3 ile 10 gün arasında göstermekle birlikte daha ince bir boyun görünümü ve ince çizgilerde açılma sağlar. Ortalama 6 ayda bir tekrarlanması tavsiye edilir.

 

Etki mekanizması nedir?

Boyun gün içerisinde taşıdığı ağırlığa bağlı olarak ödem tutar ve olduğundan daha kalın görünür. Bu yöntemde özel bir karışımla hazırlanan botox bölgeye enjekte edilir ve lenf dolaşımın hızlanmasını sağlar. Hızlanan lenf dolaşımla birlikte daha ince bir boyun görünümü elde edilir.

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.

Güncelleme Tarihi 21.12.2023