Dr. Ali Şahan Kliniği
Dr. Ali Şahan Online

Mutlu Danışanlarımız

Kendisi çok ilgili,bilgili ve yetenekli bir doktor. Prof olarak geçen başka bir doktorun dolgu nedeniyle dudağımda neden olduğu simetri bozukluğunu giderdi.Bir çok doktorun para almak için 1 ml yapalım dediği dolguyu olmaz diyerek daha az yaptı inanılmaz güzel ve doğal oldu.Ekibi de kendisi gibi tatlı ve ilgili. Güvenerek istediğim bütün işlemleri yaptırabileceğim bir yer buldum sonunda. Yoğunluğundan dolayı geç tarihlere randevu alabiliyorsunuz ama beklemeye değer. Her şey için teşekkür ederim :)

Dilek K. 2021

Uzun süre araştırmalarımdan sonra Dr Ali ŞAHAN beye 1 yıl önce gittim ve gözaltı dolgusu ve botoks işlemlerini yaptırdım. İşlemden sonra ne ödem ne morluk hiç biri olmadı. Çok memnun kaldım bir yıl aradan sonra bugün işlem tekrarına gittim. Botoks ve dolgumu yenilettim. Size fazladan hiç bir işlem yapmıyor ve çok güzel yönlendiriyor. Benim gibi doktor arayan ve güvenemeyenler var ise, hekimliği ve kişiliği ile mükemmel biri tavsiye ederim. Çalışanlarıda ilgililer teşekkürler hepinize.

Belgin Kaya, 2021

Güleryüzlü, kibar, işini iyi yapan bir doktor. Ben çok memnun oldum. Teşekkürler hocam.

N.H. 2020

Muhteşem uygulamaları ve güler yüzüyle çok sorduğum sorulara istinaden sabırlı bir şekilde cevaplayan ve işini en profesyonel düzeyde yapan en iyi uzman :) size ve ekibinize kolaylıklar diliyorum... Teşekkürler her şey için.

Elif Serçe, 2020

Az evvel doktorumuzun yanından ayrıldım, her şey tek kelimeyle mükemmeldi. İşemden tam istediğim sonucu alarak ayrılmış bulunmaktayım. Ellerinize, emeğinize sağlık, nazar değmesin :)

Hale Kızıltepe, 2020

İyiki tanıdım sizi emeklerinizi Rabbim taçlandırsın hep :)) Sizin , eşinizin ve ekibinizin enerjisi bambaşka süper ailesiniz. Kolaylıklar diliyorum.

Ayşe Gül Yeşil, 2020

Gerçek bir sanatçı olduğuna inanıyorum Saygıdeğer Dr Ali ŞAHAN! Mütevaziliğn, efendiliğn, güler yüzünle 1 numarasın.

Ayşe Demet ACAR, 2020

Merhabalar yorumları okudum çoğu memnun ama benim sorunum estetikle alakalı değil bir yakınım aradi ve doktor ali beyden bahsetti benim yeni baslayan vitiligo var ellerimde bu konuda yardimci olma durumunuz varmı eger varda ankaraya gelmeyi düşünüyorum.

Hülya Morgül, 2020

İşinde çok profesyonel. İşini severek yapan ve her zaman kendini geliştiren bir o kadar da mütevazi bir insan. Tüm uygulamalarından çok memnunuz bence işinde Türkiye’nin en iyisi.

Perit Yancatoral, 2019

Küçük dokunuşlarla yüzünüzde harikalar ortaya çıkartan kıymetli Dr Ali Şahan ve ekibine sonsuz teşekkürler.

Aslıhan Oğuz, 2019

Ali bey işinin ehli bir doktor.Kendisi ve çalışan tüm arkadaşlar çok ilgili ve güler yüzlü. Yakınlarıma ve arkadaşlarıma tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim bir yer.

Hatice Kılıçarslan, 2019

İnstagram hesabınızdan sizi buldum. Bugunde işelmimin kontrolunden cıktım. Çok mutluyum Ali Hocam sizinle tanıştığım için. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nezahat Acar Türkmen, 2019

Sayın Dr Ali Şahan beye ve tüm güleryüzlü Harika personeline muhteşem ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım Gönül hanım Tansu hanım Merve hanım Hacer hanım sizleri çok seviyorum kalite arıyorsanız tek adres burası kesin çözüm yüz lekesi ve lazere girdim Harika sonuçlar elde ettim 5 çok az 100 üzerinden 100 veriyorum sizlere.

Yıldız Yamaç, 2019

Merhabalar. öncelikle size ve ekibinize çok teşekkürlerimi sunuyorum.eşimin yıllardır ne yaptıysak çözüm bulamadığımız göz altları sizin sayenizde en güzel görünüme kavuştu evimize extra bir mutluluk geldi muhteşem bir insansınız doktorluğunuz süper iyiki gelip tanımışız sizi.

Hakan Atik, 2019

Son derece beyfendi ve çok başarılı bir hekim olan ALİ ŞAHAN beye nezdinizde çok teşekkür ederim tedavi amaçlı yaptığı uygulamalarla hayata yeniden gülümsemeye başladım her zaman en üst segmenttesiniz :))

Hatice Kur, 2019

Dr. Ali Şahan Kliniği

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan FaceStyling

Instagram Takip Edin

Dr. Ali Şahan Hair Clinic

Instagram Takip Edin
©2022 Dr. Ali Şahan. Tüm Hakları Saklıdır.

Bu site insanları bilgilendirmek için hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde hastaların teşhis ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin teşhis ve tedavi amaçlı kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye aittir. Bu siteyi ziyaret edenler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Kullanılan tıbbi bilgiler, teşhis ve tedavi ekipmanları hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya araç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonuca ulaşmak için farklı teknikler, bilgiler ve farklı uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide belirleyici faktör doktorun kişisel deneyimi ve yetenekleridir. Aynı konu hakkında farklı görüşlere sahip olmak mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncellenemeyeceği için her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir. Bu site reklam amaçlı değildir, sadece ziyaretçileri bilgilendirmek içindir.